Koalicja na Rzecz Walki z Bólem serdecznie zaprasza pacjentów onkologicznych na bezpłatne konsultacje w zakresie leczenia bólu, odbywające się w ramach kampanii „Rak wolny od bólu”. Akcja nosi tytuł „Soboty wolne od bólu”.

Ból jest chorobą samą w sobie i powinien być leczony równie intensywnie jak sam nowotwór. Akcja „Soboty wolne od bólu” ma na celu zwrócenie uwagi społeczeństwa na problem leczenia pacjentów z chorobą nowotworową oraz zachęcenie do zgłaszania się do lekarza specjalisty celem przeprowadzenia diagnostyki oraz ustalenie dalszego postępowania terapeutycznego. Zadaniem kampanii jest poprawa jakości życia pacjentów z przewlekłym bólem nowotworowym. Organizując akcję chcemy informować pacjentów onkologicznych, że mają prawo do leczenia bólu i jak najlepszej możliwej jakość życia. Chcemy wpłynąć na  poprawę jakości leczenia bólu nowotworowego w Polsce. W działania zaangażowały się media ogólnopolskie i lokalne, popularyzując ideę życia bez bólu. Wsparcia udzielili Wojewodowie miast, w których organizowane są bezpłatne konsultacje ze specjalistami leczenia bólu.

Zapraszamy na konsultacje 24 września w Opolu. Przypominamy, że zapisy na wizytę przyjmujemy telefonicznie pod nr 572 848 055. Jedno spotkanie konsultacyjne trwa 20-30 min.

Szczegóły:

Ośrodek Medyczny Samarytanin
ul. Kazimierza Pużaka 11
45-272 Opole
Godziny przyjęć: 10.00-14.00
Zapisy pod numerem tel.: 572 848 055
Pobierz plakat informacyjny 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka Plików CookiesZamknij